Współpraca

Szanujemy Wasz cenny czas, dlatego udostępniamy narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę: gotowe pliki do pobrania z naszymi produktami oraz formularz do zgłoszenia projektu. Dzięki niemu możemy przygotować spersonalizowaną ofertę współpracy, zapewnić dostarczenie zestawu materiałów projektowych oraz zaproponowanie specjalnych progów rabatowych oraz prowizji.

 

Zapraszam do współpracy,

 

sprzedaz@kostbet.pl
+48 663 444 102

(34) 328 30 29

Korzyści ze współpracy

PEŁNY DOSTĘP DO BIBLIOTEKI 3D

Podpisanie z nami umowy o współpracę generuje indywidualny klucz, dzięki któremu będą dostępne materiały w postaci plików tekstur i przykładowych ułożeń. 

STAŁY KONTAKT

Mimo blisko dwudziestu lat stałego rozwoju wciąż jesteśmy firmą rodzinną, w której najważniejszą rolę odgrywają relacje. Dlatego jesteśmy nastawieni na profesjonalne wsparcie, gwarantowane przez naszego konsultanta do spraw kontaktów z architektami.

DESIGN PRZYJAZNY DLA PROJEKTOWANIA

Od początku swojej działalności stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, estetykę i unikalny wygląd produktów.

MATERIAŁY POMOCNICZE

Udostępniamy narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę: gotowe pliki do pobrania z naszymi produktami oraz formularz do zgłoszenia projektu. Dzięki niemu możemy przygotować spersonalizowaną ofertę współpracy, zapewnić dostarczenie zestawu materiałów projektowych oraz propozycję specjalnych progów rabatowych oraz prowizji.

OGRÓD WYSTAWOWY

Wiemy, jak istotna w projektach architektonicznych jest aranżacja otoczenia. Dlatego architektom i ich klientom udostępniamy jeden z największych Polsce showroomów, w którym na 1 tys. metra kwadratowego można obejrzeć różne aranżacje kostek brukowych i innych elementów.

Zgłoś swój projekt
    Biblioteka CAD

    Existing Users Log In