Współpraca

Szanujemy Wasz cenny czas, dlatego udostępniamy narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę: gotowe pliki do pobrania z naszymi produktami oraz formularz do zgłoszenia projektu. Dzięki niemu możemy przygotować spersonalizowaną ofertę współpracy, zapewnić dostarczenie zestawu materiałów projektowych oraz zaproponowanie specjalnych progów rabatowych oraz prowizji.

 

Zapraszam do współpracy,

 

sprzedaz@kostbet.pl
+48 663 444 102

(34) 328 30 29

Korzyści ze współpracy

STAŁY KONTAKT

Mimo blisko dwudziestu lat stałego rozwoju wciąż jesteśmy firmą rodzinną, w której najważniejszą rolę odgrywają relacje. Dlatego jesteśmy nastawieni na profesjonalne wsparcie, gwarantowane przez naszego konsultanta do spraw kontaktów z architektami.

DESIGN PRZYJAZNY DLA PROJEKTOWANIA

Od początku swojej działalności stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, estetykę i unikalny wygląd produktów.

MATERIAŁY POMOCNICZE

Udostępniamy narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę: gotowe pliki do pobrania z naszymi produktami. Przygotowujemy spersonalizowaną ofertę współpracy, zapewniamy dostarczenie zestawu materiałów projektowych oraz propozycję specjalnych progów rabatowych oraz prowizji.

OGRÓD WYSTAWOWY

Wiemy, jak istotna w projektach architektonicznych jest aranżacja otoczenia. Dlatego architektom i ich klientom udostępniamy jeden z największych Polsce showroomów, w którym na 1 tys. metra kwadratowego można obejrzeć różne aranżacje kostek brukowych i innych elementów.