Płyty betonowe na taras drewnopodobne

Płyty betonowe na taras drewnopodobne

Drewniane tarasy przy domu to marzenie nie jednego miłośnika rustykalnych klimatów. Drewno zawsze nadaje każdemu miejscu, w którym jest użyte ciepła i przytulności. Jest to jednak materiał, który jest bardzo wymagający w utrzymaniu, konserwacji i pielęgnacji. Z tego powodu warto rozważyć wybranie drewnopodobnych płyt betonowych. Są one o wiele trwalsze i wytrzymalsze niż drewno. Oczywiście nie są samym drewnem, ale wyglądam na pewno go przypominają.

Urokliwy wygląd drewna w betonowej trwałości

Drewnopodobne płyty tarasowe są one bardzo dobrym pomysłem na powierzchnię tarasu biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne. Spełniają względy estetyczne jakie daje drewno – imitują sęki, słoje i pęknięcia przy jednoczesnym zachowaniu właściwości betonu. Dla przeciętnego przechodnia różnica będzie niezauważalna. Poza tym tego typu rozwiązania pięknie komponują się z zieloną przestrzenią ogrodu i wpasowują w klimat rustykalnej sielanki. Tego typu płyty doskonale sprawdzą się również w ogrodzie jako chodniki czy inne elementy ogrodu.

Właściwości tarasowych płyt drewnopodobnych

Płyty betonowe imitujące drewno pod względem wyglądu niemal idealnie odwzorowują zalety naturalnego drewna. Najważniejszą zaletą jest to, że nie pokonają ich zimowe zmiany pogody i warunków atmosferycznych. Beton jest odporny na zniszczenia wynikające z pojawienia się mchów, grzybów i innych ogrodowych szkodników. Płyty betonowe są niemal doskonałym odwzorowaniem drewna.

Są dostępne w różnych odcieniach od brązów po taki imitujący spatynowane drewno. Imitacje deski ogrodowej są również zamiennikiem płytek ceramicznych. Wykonuje się je z betonu i nadaje odpowiedni kształt. Wybierając tego rodzaju płyty tarasowe należy dobrze zastanowić się czy pasują one do naszego domu i jego otoczenia.

Gdzie zastosować płyty betonowe drewnopodobne?

Drewnopodobne płyty betonowe pięknie wyglądają na patio lub w ogrodzie. Każda przydomowa przestrzeń zyska przytulności. Oczywiście musimy dostosować to również do stylu w jakim zbudowany jest dom. Dzięki zastosowaniu betonowej wersji imitującej drewno zyskujemy również czas, który byłby potrzebny do konserwacji naturalnego drewna i jego corocznej konserwacji. Nadają się one w miejscach, które warto, żeby zachowały naturalność, ale z drugiej strony potrzebujemy solidnej podstawy. Będą dobrze wyglądać również w altanach i ścieżkach ogrodowych.

Płyty betonowe na taras drewnopodobne – najlepiej w KOST-BET

W KOST-BET posiadamy szeroką ofertę płyt tarasowych, które mają imitować drewno i wprowadzić sielski klimat na Państwa tarasy. Jest to unikalne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się przy urządzaniu tarasu. Posiadamy bogaty wybór kolorów płyt tarasowych dzięki czemu każdy klient dopasuje taki, które będzie najlepiej wpasowywał się w otoczenie jego domu. Jesteśmy polskim producentem, który działa na rynku już od 1998 roku. Dzięki temu mamy doświadczenie w nowoczesnych rozwiązaniach i ciągle poszukujemy nowych trendów. Naszym produktom zaufało już wielu zadowolonych klientów. Oferujemy produkty, które są solidne i trwałe, a jednocześnie doskonale wpasowują się w trendy zarówno panujące w Polsce jak i na świecie.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości produktów betonowych mamy pewność, że rozwiązania, które Państwu proponujemy są niemal niezawodne. Nieustannie rozwijamy swoje kompetencje, żeby móc jeszcze lepiej służyć Państwu radą i tworzyć jeszcze lepszą ofertę produktową. Warto dodać, ze do produkcji mieszanki betonowej, z której powstają konkretne produkty KOST-BET używa najwyższej klasy surowców, co dodatkowo przedłuża trwałość tych wyrobów. Oprócz płyt tarasowych oferujemy również betonowe ogrodzenia, murki, schodki i inne.