Nowoczesne płyty na taras

Nowoczesne płyty na taras

Otoczenie jest bardzo ważnym elementem i integralną częścią każdego budynku. To jak zostanie zaaranżowane może wpłynąć na to jak będzie postrzegane. Poza tym jest jednym z kluczowych elementu odbioru wizualnego naszej posesji. Otoczenie domu jest też miejscem, w którym spędzamy wiele czasu zwłaszcza latem. Z tego względu warto zaplanować jak będzie ono wyglądać. Zazwyczaj w projektach domu jest uwzględnione miejsce na taras czy wyście do ogrodu. Warto pomyśleć również o tym miejscu przy planowaniu otoczenia domu, ponieważ taras jest niczym zewnętrzny salon, w którym bardzo dobrze spędza się czas w ciepłe letnie wieczory. Staje się on prawdziwym sercem domu.

Jakie podłoże wybrać na taras?

Podłoże na tarasie powinno być dobrze przemyślane. Nie tylko musi pasować do reszty otoczenia, ale również być praktyczne. Nie można tutaj zdać się na przypadek, ponieważ powierzchnię na tarasie nie zmienia się co rok. Bardzo dobrym wyborem cieszącym się od lat niesłabnącą popularnością są płyty tarasowe. Oprócz tego, że są niezwykle trwałe to ich wygląd wpisuje się w estetykę najnowszych trendów. Jest to również częsty wybór przydomowych aranżacji w tych nowoczesnych projektach.

Poza tym wybór wzorów płyt tarasowych jest niezwykle szeroki – można wybrać bardziej stonowane i eleganckie wzory, ale również dostępne są te bardziej designerskie lub odzwierciedlające naturalne materiały. Oprócz szerokiego wyboru wzorów płyt tarasowych dostępne są one również w wielu kształtach i powierzchniach. Mamy również mozliwość wyboru powłoki Pro-Tech, jedną z wielu zalet powłoki  jest łatwe i szybkie usuwanie zabrudzeń.

Jakie są rodzaje płyt tarasowych?

Jednym z najpopularniejszych płyt tarasowych są te wykonane z betonu. Są one bardzo trwałe i odporne na mróz i warunki atmosferyczne dostępne w wielu kształtach, powierzchniach i wersjach kolorystycznych. Podobne właściwości są charakterystyczne dla płyt szlifowanych Lastro  i płukanych Grano nie ulegają one odbarwieniu przez działania promieni słonecznych i są odporne na ulewne deszcze.

Produkujemy nowoczesne płyty tarasowe

Rozbudowaliśmy naszą ofertę płyt tarasowych o płyty betonowe wielkoformatowe dostępne w nowej technologii. Posiadamy szeroki wybór kształtów i wzorów, bardziej i mniej dekoracyjne, dzięki temu mogą Państwo tworzyć nietuzinkowe rozwiązania. Poza tym jesteśmy polskim producentem działającym na rynku od wielu lat. Nasze rozwiązania są nie tylko nowoczesne, trwałe i solidne, ale zgodne z trendami zarówno w Polsce jak i na świecie. Dzięki długoletniej znajomości rynku i od lat specjalizowaniu się w produkcji wysokiej jakości produktów betonowych mamy pewność, że rozwiązanie, które wybierzemy będzie ozdobą naszej posesji przez lata.

Nasza firma nieustannie się rozwija i poszerza swoją ofertę dostosowując ją do wymogów i oczekiwań klientów. Wykwalifikowana kadra śledzi nowoczesne trendy, dzięki czemu w profesjonalny sposób może pomóc klientom dostosować odpowiedni produkt do ich indywidualnych potrzeb. Warto dodać, ze do produkcji mieszanki betonowej, z której powstają konkretne produkty używamy najwyższej klasy surowców, co dodatkowo przedłuża trwałość tych wyrobów.