Projekty

To wizje naszych klientów, wyzwania, marzenia i wymagania inspirują nas do poszukiwania nowych rozwiązań, odważnych projektów, wprowadzania zupełnie nowych i często przełomowych produktów.

Zobacz jak możemy pomóc w Twoim projekcie i realizacji Twoich marzeń

MAGDALENA DOMINICZUK

m.dominiczuk@kostbet.pl
513 749 390

JUSTYNA KORBEL

j.korbel@kostbet.pl
500 472 618

Etapy projektowania krok po kroku

1.
Koncepcja
W ramach zlecenia projektant sporządza dwie koncepcje projektu nawierzchni na danej nieruchomości. Obejmuje ona wykonanie rysunków 2D w programie AutoCad oraz sporządzenie dokumentacji, która zawiera specyfikację materiałową i wyliczenia powierzchniowe.
2.
Początek prac

Cały proces uruchamia wpłata kaucji w wysokości 500 zł + VAT oraz przekazanie projektantowi niezbędnej do rozpoczęcia prac dokumentacji*.

3.
Konsultacja
Projektant w terminie 5 dni roboczych od przekazania dokumentacji i wpłaty za wykonanie koncepcji przyjeżdża na miejsce wskazanej nieruchomości. Podczas spotkania ze zleceniodawcą ustala m.in., z jakiego materiału ma zostać wykonana nawierzchnia i omawia szczegóły wykonania koncepcji umożliwiające przystąpienie do prac projektowych.
4.
Finalizacja
Projektant przedstawia wstępną koncepcję w terminie 14 dni roboczych od przeprowadzenia pierwszej konsultacji. W przypadku jej odrzucenia jest zobowiązany do przedstawienia nowej w terminie 10 dni. Po akceptacji wstępnej koncepcji zleceniobiorca wykonuje ostateczny projekt w terminie 10 dni od daty zaakceptowania wstępnej koncepcji. Obejmuje on rysunki w programie AutoCad oraz dokumentację zawierającą specyfikację materiałową i wyliczenia powierzchniowe.

* Materiały niezbędne do wykonania koncepcji według uzgodnienia z projektantem. Mogą to być:
- Zwymiarowany rzut zagospodarowania terenu z uwzględnieniem wysokościowego ukształtowania terenu, naniesionymi budynkami, zielenią i charakterystycznymi elementami krajobrazu.
- Rzut budowlany obiektu w skali 1:100
- Projekt kolorystyki elewacji lub jej zdjęcia
- Inne dokumenty

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

lub

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Projekt otrzymasz gratis, jeśli Twoje zamówienie przekroczy wartość 5 tys. zł lub Twój projekt obejmuje teren powyżej 100 m kw.

 

Kost Bet Spółka z O. O.
Aleksandria, ul. Przejazdowa 4d
42-274 Konopiska
E-mail: sprzedaz@kostbet.pl
Tel./fax: 34 328 30 29
34 328 30 25
663 444 102
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 7:00 - 17:00
Sob..: 7:00 - 13:00