Kostki dekoracyjne

Akropol

akropol_

Kostki Akropol dzięki klasycznej formie i falistej fakturze przypomina stary bruk. Z powodzeniem sprawdza się jako nawierzchnia podjazdów, nadając im stylowy i niepowtarzalny charakter. Kostki Akropol cechuje brak fazy na brzegach, co zwiększa komfort jej użytkowania.


Aprilia

aprilia

Aprilla to doskonałe połączenie komfortu użytkowania i piękna. Sprawdzi się zarówno na podjeździe do garażu, podejściu do domu czy na tarasie. Ze względu na stosunkowo wąskie szczeliny, stanowi znakomite podłoże dla mebli ogrodowych.


Aprilia strukturalna – NOWOŚĆ

Współczesna technologia nadaje Aprili delikatne struktury osiągając niepowtarzalny efekt. Wybierając kostkę o strukturalnej powierzchni nadajemy otoczeniu bardziej naturalny charakter. Jedną z głównych zalet takiego wykończenia jest oryginalny wygląd, który dodatkowo wydobywa nowe oblicze koloru.


Rossano

rossano

Elegancka kostka znakomicie sprawdzająca się na chodnikach, alejkach w ogrodzie czy miejscach wypoczynku. Bogactwo dostępnych kolorów daje możliwość realizacji nawet najbardziej wyszukanych projektów. Prosty i klasyczny kształt pozwala na układanie bezpretensjonalnych wzorów.


Rossano strukturalne – NOWOŚĆ

Kostki Rossano w zestawieniu ze strukturalną nawierzchnią to już elegancka klasyka. Takie połączenie to przepis na ponadczasowy efekt zarówno na przydomowych podwórkach, jak i na tarasach, miejskich placach, ścieżkach rowerowych czy parkingach.


Siena

siena

Dzięki zróżnicowanym wielkościom poszczególnych elementów, każdą nawierzchnię wykonaną ze Sieny cechuje dynamiczny wygląd.
Jej znak rozpoznawczy to prostota i wytrzymałość. Idealnie sprawdzi się jako nawierzchnia podjazdu pod garaż, miejsce parkingowe czy przydomowy taras.


N1

n1

Kostki N1 ze względu na swoje szerokie zastosowanie należą do najczęściej stosowanych. Cieszą się szczególną popularnością wśród właścicieli domków jednorodzinnych, którzy wykorzystują je zarówno do układania podjazdów, jak i alejek czy placów.


Granit płaski

gp

Kostki z tej grupy cechuje nie tylko trwałość, ale i niewielki rozmiar ułatwiający tworzenie wyszukanych wzorów. Kostki z posypką z kruszywa naturalnego, kostki w kolorystyce mieszanej (mix) lub jednolitej… Grupa kostek Granit płaski to cała paleta możliwości aranżacyjnych.


Granit falisty

gf

Granit falisty to grupa kostek, które dzięki swej fakturze doskonale upodabniają się do kamienia naturalnego. Kostki z grupy Granit falisty idealnie nadają się do tworzenia wyszukanych wzorów – wszędzie tam, gdzie szczególnie zależy nam na podkreśleniu związków z naturalnym otoczeniem.


W2

w2

Kostkę cechuje szlachetny wygląd. Jej pofalowana nawierzchnia, kształt i kolorystyka sprawiają, że znakomicie sprawdza się w realizacjach starających się odtworzyć strukturę starego bruku.

 


R1

r1

Prosta i elegancka kostka znakomicie sprawdzająca się jako materiał podstawowy i wykończeniowy tarasów, chodników czy alejek. R1 posiada gładką powierzchnię i falowaną linię brzegową, co wyraźnie wpływa na wrażenie harmonii i ładu.


Florencja

florencja

To jedna z najnowszych kostek w kolekcji. Ze względu na niestandardowe rozmiary oraz dużą ilość kształtek tworzy bardzo nowoczesne powierzchnie podjazdów oraz placów parkingowych.

 


Via Stelle

vs

Kostka Via Stelle doskonale sprawdzi się na reprezentacyjnych, wielometrowych placach. Płaska powierzchnia oraz gabaryty kostki sprawiają, że idealnie nadaje się ona na wykończenia tarasów.

 


W1

w1

Kostka W1 imituje kamień naturalny i przeznaczona jest do realizacji dużych powierzchni z elementami małej architektury. Zastosowana na rynkach, promenadach czy placach targowych z powodzeniem zastąpi stary bruk.

 


C1

c1

C1 dzięki swym kształtom i mnogości kolorów daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Znajdzie zastosowanie zarówno na posesjach prywatnych, jak i w sferach publicznych jako nawierzchnia chodników, alejek czy placów.

 


Kalipso

kalipso
Kostka Kalipso znakomicie sprawdza się przy tworzeniu prostych, geometrycznych wzorów. Brak spoin pozwala kreować jednolite płaszczyzny.
Kalipso ma szerokie zastosowanie – wybierana jest zarówno na podjazdy, jak i chodniki oraz alejki. Wyjątkowo pasuje do zabytkowego otoczenia.